+370 5 2000 111info@bnmfinance.lt
Nemokamas Skaičiuotuvas
restruktūrizavimas įmonėms

Apie mus

Mažų ir vidutinių įmonių buhalterinė apskaita

BNM Finance teikiamų buhalterinės apskaitos paslaugų veiklos sritys apima paslaugų teikimą smulkioms ir vidutinėms įmonėms.

Buhalterinės apskaitos specialistai yra sukaupę didelę veiklos patirtį teikdami savo profesijos paslaugas Lietuvos smulkiajam ir vidutiniam verslui.

Esame greitai ir tiksliai reaguojanti komanda galinti pakeisti Jūsų įmonės veiklos rodiklius teigiama linkme!

Su mūsų kompanija viskas žymiai paprasčiau todėl ir užsibrėžtus tikslus pasieksite daug  greičiau nei Jūsų konkurentai. Esame bendrovė visais legaliais ir sąžiningais būdais siekianti savo klientų verslo gerovės.

Kiekvienam klientui, pagal jo veiklos specifiką ir pageidavimus parengiame apskaitos politiką, kuria vadovaudamiesi tvarkome kliento apskaitą.

Mūsų tikslas – kuo skaidresnis įmonės būklės atspindys finansinėje apskaitoje, kuria remdamasis įmonės vadovas galėtų priimti teisingus ir pelningus sprendimus bei pastoviai didinti bendrovės vertę.

Visi klausimai, susiję su mokesčių deklaravimu, mokesčių likučių suderinimu su valstybine mokesčių inspekcija ir Sodra – tai mūsų rūpestis, Jūs tuo metu galite ramiai plėsti savo įmonės veiklą nesibaimindami dėl neteisingų sprendimų priėmimo.

BNM Finance nuolat tobulina savo darbuotojų įgūdžius bei kelia jų kvalifikaciją todėl mūsų įmonė visada su kaupu pateisina savo kliento lūkesčius ir poreikius.

 
BNM Finance teikiamų paslaugų veiklos sritys apima įvairiapusišką buhalterinių paslaugų teikimą smulkioms ir vidutinėms įmonėms. Buhalterinės apskaitos specialistai yra sukaupę didelę veiklos patirtį teikdami savo profesijos paslaugas Lietuvos smulkiajam ir vidutiniam verslui. Esame greitai ir tiksliai reaguojanti komanda galinti pakeisti Jūsų įmonės veiklos rodiklius teigiama linkme!


© Buhalterinė apskaita. Smulkių ir vidutinių įmonių buhalterinės apskaitos tvarkymas..