+370 5 2000 111info@bnmfinance.lt
Nemokamas Skaičiuotuvas
restruktūrizavimas įmonėms

Buhalterinė apskaita

Teikiame visas buhalterinės apskaitos paslaugas. Mūsų darbuotojai, turintys patirties gamybos, prekybos ir paslaugų srityse, tvarko buhalterinę apskaitą nuo pirminių dokumentų iki atskaitomybės bei teikia konsultacijas apskaitos ir mokesčių klausimais.

Mūsų apskaitos tvarkymo įmonė siūlo:

  • Garantuojame tvarkingą apskaitos vedimą: laiku pateikiame ataskaitas į VMĮ, VSDFV ir Statistikos departamentą, informuojame klientus apie mokesčių sumokėjimą ir jų terminą, pateikiame ataskaitas apie klientų kreditorių, debitorių skolas, įmonės finansinę būklę, sandėlio apskaitą ir kitas ataskaitas.
  • Klientams pageidaujant atliekame tik atskiras operacijas - tvarkome darbo užmokesčio apskaitą, ilgalaikio turto apskaitą, vedame sandėlius ir kt.
  • Galime organizuoti įvairių ataskaitų pateikimą kliento pageidaujamu dažnumu.
  • Savo klientams teikiame nemokamas konsultacijas mokesčių ir teisės klausimais.

Savas buhalteris ar mūsų įmonė?

  • Pasirašę buhalterinių paslaugų sutartį su mumis sutaupysite! Pavyzdžiui, pasirašę buhalterinių paslaugų sutartį, kuriame sutartas atlygis 500 Lt per mėnesį, sutaupysite mažiausiai 155,90 Lt
  • Paskaičiavimas: jei įdarbinate buhalterį ne visai darbo dienai (tarkime pusei etato), kuriam mokėsite atlyginimą 500 Lt (neatskaičius mokesčių), vadinasi, buhalteris į rankas gaus tik 380 Lt, taip pat darbdavys savo sąskaita turės sumokėti Socialinio draudimo mokestį 30,98%, t.y. 154,90 Lt bei mokestį į Garantinį fondą 1,00 Lt - iš viso buhalteris Jūsų įmonei kainuos 655,90 Lt., bet jis gaus tik 380 Lt ir vargu ar norės už tiek dirbti tinkamai.
  • Jūsų įmonėje nereikės dar vienos papildomos darbo vietos ir inventoriaus (darbo stalas, kompiuteris, programinė įranga, buhalterinė programa) bei mažiau išleisite komunalinėms išlaidoms;
  • Nereikės leisti pinigų dalyvaujant seminaruose, prenumeruojant reikiamus leidinius buhalteriui.

Buhalterinių paslaugų kaina

  • Atsižvelgiant į apskaitos apimtis ir sudėtingumą, kiekvienam klientui siūlome individualias bendradarbiavimo sąlygas, lanksčią kainų sistemą. Mūsų kaina nuo 100 Lt + PVM/mėn. Plačiau apie apskaitos kainą čia:


© Buhalterinė apskaita. Smulkių ir vidutinių įmonių buhalterinės apskaitos tvarkymas..